Prosinec 2013

Novoroční bleskovka :))

31. prosince 2013 v 16:16 | Cleopatra |  Soutěže, bleskovky, tipovačky
Ahojky, mám tu novoroční bleskovku jen pro vás :)) Vyhlášení bude zítra! :) Je to takový mix znalostí o MH, EAH a o mém blogu :)) Beru prvních 7!

VÝHRY: Každý dostane diplomek :))

1) Kitty Cheshire je dcera...
2) Na jaké škole je C.A.Cupid?
3) Jaká je moje nej. monsterka?
4) Heath Burns je syn...
5) Jak dlouho bloguji?
6) Moje křestní jméno je...
7) S kým se v létě nejspíš uvidím?
8) Kdo je moje "blogová sestřička"?
9) Co nesnáší Robecca Steam?
10) My máme život a monstra mají ... ?
11) Je Cerise Hood Rebel nebo Royal?
12) Jaké je nové téma na tomto blogu?
13) Co chceš na diplomek?


Silvestrovské přání pro vás :)))

31. prosince 2013 v 15:23 | Cleopatra |  Pro vás :)
Klidně si ho dejte na blog :)) Já budu jenom ráda :)) Ale prosím nemazat zdroj! Dalo mi práci oříznout ty png postavičky :DD

Silvestrovské přání I RoyalRebel

31. prosince 2013 v 13:54 | Cleopatra |  Moje výhry a přáníčka
Je to nádherný, prostě jsem to sem musela dát :))

Happy New Year 2014!! :))

31. prosince 2013 v 0:00 | Cleopatra |  Můj deníček
Tak vážení, je to tady, nastává rok 2014! Je to tak, rok 2013 je nenahraditelně fuč :( Když tak přemýšlím, za tento rok jsem nasbírala 12 MH panenek, což je vcelku dost :) Stihla jsem se znovu podívat do Krkonoš i do Beskyd, ale znovu tam určitě pojedu, do Beskyd v lednu a do Krkonoš o jarních prázdninách :)) Jela jsem i podruhé k moři, tentokrát do Chorvatska (pro ty, kdo neví, minulý rok jsem byla na Krétě :)) ) a byla na suprovým táboře v Jeseníkách, i tam v roce 2014 pojedu, tentokrát s mojí BFF Marikou :) A taky doufám, že se v létě konečně uvidím s Ájou (Neferča) a Kačkou (○Lagoona○Blue○) :) Už jen zbývá vám popřát šťastný nový rok 2014 a vydařenej Silvestr, i když ten už je vlastně za námi :DD Taky si myslím, že většině z vás došlo, že tento článek je přednastavenej :DDD Tak se mějte fajnově a zatím pa!
silvestrovský obrázek - Silvestrovský ohňostroj silvestrovský obrázek - bouchnutí šampaňského

Nejlepší holčiny

30. prosince 2013 v 17:31 | Cleopatra
Ahojky, chcete vědět koho mám ze všech nejradši? Tak to máte mít :DD

Neferča- super holčina, asi první blogerka, s kterou jsem se seznámila :)) Umí skvěle grafiku, má úžasný blog :)) Jednou bych ji chtěla potkat :))

○Lagoona○Blue○ - to stejné co u Neferči :)) Skvělá grafička, dokonalý bloček :)) Taky bych ji chtěla potkat :))

❤️LagoonaBlue❤️ - skvělá grafička, boží blog :)) Suprová kamarádka která se zastane :))

Terý furt Nile - znám ji hlavně z jejího minulého blogu :)) Super grafička a co jiného? Bomba blog :D Skvělá kamarádka :)) Zbýval nám jen ždibíček abychom se mohli potkat při vyměňování monsterek, mamka to ale překazila :DD :((

A nakonec Cleodenilema - moje blogová sestřička, i když trošku mladší :)) Taky bych ji chtěla potkat, ale k Plzni je to daleko :(( Má skvělý bloček :)) Jen škoda, že nemá Skype a nejsme tolik v kontaktu ://


Malý (celkem smutný) deníček

30. prosince 2013 v 14:42 | Cleopatra |  Můj deníček
Ahoj, přemýšlela jsem, jestli nemám blog zrušit :(( Né, kecám, ale fakt jsem o tom trošililililinečku přemýšlela :/ Ale jen mi příjde divný, že mám strašně malou návštěvnost :// Třeba Cleodenilema na svůj blog psala, že má okolo 170 lidí za den a já?? Já sotva 20 :(( A to na svůj blog chodím JÁ asi 5x denně :/ Fakt mě to mrzí, ale takhle to asi nepůjde . Napište do komentářů, co byste tu chtěli zlepšit nebo to co je tu špatně. Doufám, že potom se mi zvětší návštěvnost :/ Vím, teď jsou Vánoce, ale přece jenom i prázdniny, takže by se to mohlo trošku zvětšit ne?
Ahoj, Vaše smutná Cleopatra :(

Čtěte!!!

29. prosince 2013 v 14:22 | Cleopatra
Ahoj, koukejte co sem našla: http://drby-drbarna.blog.cz/#_=_ ! Mrkněte se tam, ta holka tam píše o nás, MH blogerkách hrozné věci! Jako nevšímám si jí, ale to je fakt hodně! Nevíte jak se na blog.cz nahlašuje? :P Fakt děsný :(( A prosím nenahlašujte mě, že to sem dávám, ale jako abyste viděli co se o vás píše :OO Ta holka se jmenuje Drbna X, fakt trapné xDD

Moje oblíbené filmy

29. prosince 2013 v 14:04 | Cleopatra |  Něco málo o admince
Ahoj, tak jsem si řekla, že vám napíšu něco málo o sobě a vyhrála to kategorie filmy :DDD
zdroj animaček: google.com
Na vlásku / Locika
Ty její vlasy :O A nejlepší je, jak každýho majzne tou pánvičkou xDD A Maxim a Pascal :DD Můj snad nejoblíbenější film :))

Diplom I Cleodenilema

28. prosince 2013 v 17:49 | Cleopatra |  Moje výhry a přáníčka
Je to zas za vánoční bleskovku :))) Moc děkujů sestříí :))

Nové téma na blogu

27. prosince 2013 v 17:42 | Cleopatra |  Novinky na blogu
Ahoj, tak jsem přemýšlela a došla jsem k závěru, že by bylo fajn, kdyby byli Ever After High společně s MH na tomto blogu :)) Přece jenom, dva blogy nestíhám a nebaví mě se pořád odhlašovat a přihlašovat a psát všechno dvakrát, např. že je Štedrý den atd. atd. Už začínám zakládat rubriky a rozcestníky s EAH :) Dala jsem pod tento článek anketu a budu ráda, když dáte hlas :))