Únor 2015

Sweet outfits ♥

14. února 2015 v 19:35 | Cleopatra |  Fashion & Beauty
Ahooj bobánci ! ♥
Jelikož je dnes ten Valentýn, přichystala jsem si pro Vás článek o ,sladkých outfitech'. Většina by mi asi neslušela, jelikož já mám raději ten rockový a moderní styl oblečení, ale podle mě jsou hezké. Tak jdeme na to, ne ? :)
-
zdroj obrázků: google.com
-
-

Pátek 13 a svatý Valentýn ♥

13. února 2015 v 19:06 | Cleopatra |  Můj deníček
( by type-graphics.blog.cz )
-
Ahooj bobánci ! ♥
Předem se omlouvám za další ,deníček', ale o tomto Vám prostě musím napsat. Jak asi všichni víte, dneska je pátek třináctého a zítra svatý Valentýn - svátek zamilovaných. Ano, úžasná kombinace že.
Dnešek - pátek 13. února
Já vlastně beru pátek třináctého jako normální pátek. Těším se na víkend, jak si odpočinu a tak. Dnešek byl však něčím jiný. Snad kvůli zítřejšímu svátku zamilovaných ? Možná. Určitě se ptáte - dostala jsi valentýnky, vyznal Ti někdo lásku ? Odpověď na druhou otázku je ne, nevyznal. Bohužel i naštěstí. A valentýnská přání ? Ano, ty jsem dostala. Od spolužaček, mých nejlepších kamarádek. Celkem pět přáníček se objevilo před první hodinou na mé lavici. Potěšilo mě to, to se ví. Také jsem jim nějaké ty valentýnky vyrobila. Valentýn mám celkem ráda. Ano, celkem. Jediné co mi na něm chybí, je to, že ho nemám s kým slavit. Tak snad příští rok .. První hodinu jsme měli občanku. Tento předmět úplně zbožňuju. Proč ? Nic v něm pořádně neděláme. Jen kecáme. Kluci za mnou hráli nějakou svou slovní hru, kterou vůbec nechápu. Dále čeština, matematika, dějepis .. a tělocvik. Dneska to bylo celkem v pohodě. V matice se mi dařilo, i když je můj soused v lavici nemocnej. Posledních pár hodin tělocviku skáčeme přes laťku - do výšky. Nesnáším to. Nejde mi to, vždycky laťku shodím a pěkně se narazím do zad. Naštěstí jsme skákali přes švihadlo. To mě docela baví, i když jsem se párkrát švihla do ruky. Když jsem se po těláku převlíkala v šatnách, stoupla jsem na své legíny. Chtěla jsem je zvednout, ale neuvědomila jsem si, že na nich jednou nohou stojím. A následoval pád. Po škole jsem šla s mými spolužáky na náměstí. Za chvíli měl jet autobus, ale stihli jsme to. A doma ? Rekonstruovala jsem si pokoj. Monster High panenky jsem si přemístila do jiných polic - aby byly všechny panenky u sebe -, knížky a stolní hry jsem dala na skříňku, kde předtím panenky byly a zavedla jsem si ,kosmetický koutek' na jedné z polic. Mám tam všechny voňavky, balzámy a rtěnky, křídy na vlasy a další věci. Jo, a to mi připomíná - zítra jedu lyžovat, takže tu asi nebudu a v neděli jedu s tátou do Brna. Potřebuje si něco vyzvednout, takže si plánuji koupit Baby Lips, co mi chybí, a bubble tea. Miluju nákupy s taťkou. Jsou rychlé a bez velkých řečí.
Uf, to jsem se rozepsala. :D No nic, mějte se fajn, oslavte Valentýn a zatím báj ! ♥

Moje neaktivita a další kecy ..

11. února 2015 v 19:38 | Cleopatra |  Můj deníček

Ahooj bobánci ! ♥
Chci se Vám omluvit za mou neaktivitu, která tu panuje už pár dnů. Moc mě to mrzí, ale poslední dobou mám jiné záliby a jiné věci na práci. Převážně se to týká samozřejmě školy - píšeme spoustu testů a domácí úkoly se jen hrnou. Navíc jsem postoupila do okresního kola zeměpisné olympiády ( ano, stejně jako minulý rok ) a musím se učit, jelikož je to už za týden. Plus ještě recitační soutěž, do které mě učitelka přihlásila. To však nejsou jediné důvody proč tu nejsem. Řeknu to narovinu - raději trávím čas na Facebooku či venku s kamarádkami než na blogu. O víkendu jsem byla s mojí nejlepší kámoškou sáňkovat, a celé odpoledne jsme si moc užily. Ano, jedna z dětských aktivit, která mě nikdy neomrzí.
Také jsem poslední dobou začala sledovat YouTubery - hlavně Bethany Mota, Teri Blitzen a Hoggyho. Nebudu Vám lhát, blog už mě nebaví tak jako dříve. Už mi nevadí, že nenapíšu každý den článek. Také se omlouvám mým Affiliates, že neobíhám. Nebojte, na Vaše blogy se dívám, jen nekomentuji. Doufám, že to chápete a nebudete se na mě zlobit.
Soutěž MH a EAH Miss 2015 bude nadále pokračovat, takže se nebojte.
Taky máme s kamarádkou ve škole takový ,problémek' - ne, nic jsme neprovedly -, takže to teď docela dost řešíme.
Doufám, že to chápete a nezlobíte se na mě. ♥
Ahoj, Vaše Cleopatra. ☺
Obrázek výše vyrobila Andie.

Zbytečné utrácení peněz ?

8. února 2015 v 8:28 | Cleopatra |  Mé názory a rady
Ahooj bobánci ! ♥
Už dlouho jsem nenapsala žádný názorový článek a tak mě napadlo opět něco napsat - tentokrát článek na téma ,Zbytečné utrácení peněz'. Tak jdeme na to.
-
Určitě jste se s tímto setkali. Chcete si koupit nějakou věc, ale ona je docela dost drahá. Vy však po ní toužíte tak dlouho, až se zvednete a jdete si pro ni do obchodu či si ji objednáte přes internet. Jakmile ji máte doma, řeknete si ,,Stálo mi to za to ?".
Když jsem já byla malá ( 8 - 10 let ), kupovala jsem si v místní drogerii samé zbytečnosti. Ne, nebyly to šminky ani jiná kosmetika. Byly to poníci Filly. Jeden stál asi 80 Kč. Pro ty kdo neví, o co se jedná - klik sem. Mám jich doma asi deset. Ale nebyly to jen tito poníci, byly to malí plyšáci, Gormiti a další.
Takto to určitě pár z Vás má s Monster High či Ever After High. Proč si je kupovat ? Stojí mi těch 700 Kč za to ? Když se nad tím zamyslíte, většina z Vás odpoví, že nestojí. Jde však o to, že to je sběratelství. Sběratelé známek také utrácejí spoustu peněz za ,zbytečnosti'. Vemte si to takhle a řekněte mi svůj názor.
A za co já utrácím ? Neříkám, že zbytečně, ale utrácím. - panenky, bubble tea, Baby Lips
A co Vy ? Jaký máte na toto názor ? Napište ho do komentářů.
Jinak chcete tyto názorové články častěji ? ♥
-
http://farm4.staticflickr.com/3679/9412444468_c83510fdf9_c.jpg

Iris Clops - I <3 Fashion *-*

6. února 2015 v 13:56 | Cleopatra |  Monster High
Ona je dokonalá ! Na Basic sice nemá, ale ta je exklusivní a tahle .. :'3
zdroj: monster-czech.blog.cz
-

TAG o všem možném ♥

5. února 2015 v 11:50 | Cleopatra |  Něco málo o admince
Ahooj bobánci ! ♥
Ano, opět TAG od Kiy. Poslední dobou nemám nápady na články, a TAGy na jejím blogu jsou vždy zajímavé a ráda je vyplňuji. Doufám, že Ti to nevadí. :)
-
Jak Ti přezdívá jen tvoje rodina ?
Tak jako všichni - Gábi, Gabčo, Gabiš, Gabrielo, ..
-
Máš nějaké zajímavé fóbie ?
Když uvidím malého pavoučka s dlouhýma nohama, začnu ječet, ale ve skutečnosti se ho nebojím. Divný co ?
-

School TAG

4. února 2015 v 16:11 | Cleopatra |  Něco málo o admince
Ahooj bobánci ! ♥
Opět jsem u blogerky Kiy našla velmi zajímavý TAG, a tak mě napadlo ho vyplnit také, tak doufám, že to Týně nebude vadit. :)
No nic, jdeme na to ..
Otázky označené hvězdičkou jsou vymýšlela sama.
-
Máš ráda školu ?
Mám ráda samotnou budovu a lidi v ní, ale nesnáším učení a sešity.
-

Co sleduji v televizi ? ♥

3. února 2015 v 17:09 | Cleopatra |  Něco málo o admince
Ahooj bobánci ! ♥
Dnes jsem si pro Vás připravila článek o tom, co sleduji, jakmile zapnu televizi. Počítám tedy seriály a televizní show, vlastně to, co je pravidelně vysíláno. Tudíž nepočítám filmy. Tak asi začneme. :3
-
Simpsonovi
-
Klasika. Ty mě nikdy neomrzí. Homer mě vždy rozesměje, Bart mi připomíná mého spolužáka, nad Marge se vždy zamyslím a Lisa ? Tu obdivuji. Nemám co dodat, je to snad nejlepší seriál. ♥
-
http://likegif.com/wp-content/uploads/2012/12/simpsons-gif-23.gif
-

MH & EAH Miss 2015 - 2.kolo ♥

1. února 2015 v 5:21 | Cleopatra |  Soutěže, bleskovky, tipovačky
Ahooj bobánci ! ♥
Dlužím Vám velkou omluvu - na soutěž jsem úplně zapomněla. Omluva patří i ○Lagooně○Blue○. Ale neboj, cenu už chystám.
V minulém kole vypadla Týnuše. Je mi to líto, ale někdo vypadnout prostě musel.
-
Pokud chcete zveřejnit Vaši jinou fotku, pošlete mi ji prosím na Skype či na Facebook, jelikož fotky z e-mailu se nezobrazují na blogu. Děkuji.
EDIT: Změněny fotky Miss Caroline a RoyalRebel.
-
Postupují:
-
Miss Caroline I fashion-cat.blog.cz
-
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/10553452_694579677324299_3871432980500435777_n.jpg?oh=7175f34f09faf34a23aa139b0ac142ce&oe=555FD995&__gda__=1433068031_eed29ad3c3117d078cc7fdefb596a943
-