Můj deníček

Pátek 13 a svatý Valentýn ♥

13. února 2015 v 19:06 | Cleopatra
( by type-graphics.blog.cz )
-
Ahooj bobánci ! ♥
Předem se omlouvám za další ,deníček', ale o tomto Vám prostě musím napsat. Jak asi všichni víte, dneska je pátek třináctého a zítra svatý Valentýn - svátek zamilovaných. Ano, úžasná kombinace že.
Dnešek - pátek 13. února
Já vlastně beru pátek třináctého jako normální pátek. Těším se na víkend, jak si odpočinu a tak. Dnešek byl však něčím jiný. Snad kvůli zítřejšímu svátku zamilovaných ? Možná. Určitě se ptáte - dostala jsi valentýnky, vyznal Ti někdo lásku ? Odpověď na druhou otázku je ne, nevyznal. Bohužel i naštěstí. A valentýnská přání ? Ano, ty jsem dostala. Od spolužaček, mých nejlepších kamarádek. Celkem pět přáníček se objevilo před první hodinou na mé lavici. Potěšilo mě to, to se ví. Také jsem jim nějaké ty valentýnky vyrobila. Valentýn mám celkem ráda. Ano, celkem. Jediné co mi na něm chybí, je to, že ho nemám s kým slavit. Tak snad příští rok .. První hodinu jsme měli občanku. Tento předmět úplně zbožňuju. Proč ? Nic v něm pořádně neděláme. Jen kecáme. Kluci za mnou hráli nějakou svou slovní hru, kterou vůbec nechápu. Dále čeština, matematika, dějepis .. a tělocvik. Dneska to bylo celkem v pohodě. V matice se mi dařilo, i když je můj soused v lavici nemocnej. Posledních pár hodin tělocviku skáčeme přes laťku - do výšky. Nesnáším to. Nejde mi to, vždycky laťku shodím a pěkně se narazím do zad. Naštěstí jsme skákali přes švihadlo. To mě docela baví, i když jsem se párkrát švihla do ruky. Když jsem se po těláku převlíkala v šatnách, stoupla jsem na své legíny. Chtěla jsem je zvednout, ale neuvědomila jsem si, že na nich jednou nohou stojím. A následoval pád. Po škole jsem šla s mými spolužáky na náměstí. Za chvíli měl jet autobus, ale stihli jsme to. A doma ? Rekonstruovala jsem si pokoj. Monster High panenky jsem si přemístila do jiných polic - aby byly všechny panenky u sebe -, knížky a stolní hry jsem dala na skříňku, kde předtím panenky byly a zavedla jsem si ,kosmetický koutek' na jedné z polic. Mám tam všechny voňavky, balzámy a rtěnky, křídy na vlasy a další věci. Jo, a to mi připomíná - zítra jedu lyžovat, takže tu asi nebudu a v neděli jedu s tátou do Brna. Potřebuje si něco vyzvednout, takže si plánuji koupit Baby Lips, co mi chybí, a bubble tea. Miluju nákupy s taťkou. Jsou rychlé a bez velkých řečí.
Uf, to jsem se rozepsala. :D No nic, mějte se fajn, oslavte Valentýn a zatím báj ! ♥

Moje neaktivita a další kecy ..

11. února 2015 v 19:38 | Cleopatra

Ahooj bobánci ! ♥
Chci se Vám omluvit za mou neaktivitu, která tu panuje už pár dnů. Moc mě to mrzí, ale poslední dobou mám jiné záliby a jiné věci na práci. Převážně se to týká samozřejmě školy - píšeme spoustu testů a domácí úkoly se jen hrnou. Navíc jsem postoupila do okresního kola zeměpisné olympiády ( ano, stejně jako minulý rok ) a musím se učit, jelikož je to už za týden. Plus ještě recitační soutěž, do které mě učitelka přihlásila. To však nejsou jediné důvody proč tu nejsem. Řeknu to narovinu - raději trávím čas na Facebooku či venku s kamarádkami než na blogu. O víkendu jsem byla s mojí nejlepší kámoškou sáňkovat, a celé odpoledne jsme si moc užily. Ano, jedna z dětských aktivit, která mě nikdy neomrzí.
Také jsem poslední dobou začala sledovat YouTubery - hlavně Bethany Mota, Teri Blitzen a Hoggyho. Nebudu Vám lhát, blog už mě nebaví tak jako dříve. Už mi nevadí, že nenapíšu každý den článek. Také se omlouvám mým Affiliates, že neobíhám. Nebojte, na Vaše blogy se dívám, jen nekomentuji. Doufám, že to chápete a nebudete se na mě zlobit.
Soutěž MH a EAH Miss 2015 bude nadále pokračovat, takže se nebojte.
Taky máme s kamarádkou ve škole takový ,problémek' - ne, nic jsme neprovedly -, takže to teď docela dost řešíme.
Doufám, že to chápete a nezlobíte se na mě. ♥
Ahoj, Vaše Cleopatra. ☺
Obrázek výše vyrobila Andie.

Jak dopadl lyžák ? ♥

26. ledna 2015 v 12:42 | Cleopatra
Ahooj bobánci ! ♥
Ano ano, už jsem doma z lyžáku. Musím na rovinu říct napsat, že jsem si ho maximálně užila. Nebylo to jako na táboře, kde jsem nikoho, kromě svého bratra, neznala. Tady jsem znala všechny. Našla jsem si nové kamarádky, i kamarády. Chtěla jsem napsat už včera, ale jak jsem nedávno psala, v sobotu byla narozeninová oslava a včera se vše poklízelo.
Nejlepší z celého lyžáku byly asi naše hlášky. Nebudu Vám sem raději psát jaké, pro jistotu.
Každý den jsme lyžovali pět hodin. V neděli a v pátek jen dvě hodiny. A taky ve středu, to jsme šli na túru do místní horské chaty, kde jsem neodolala a koupila si horké maliny. *-*
Nejlepší a nejzábavnější ze všech dnů byl čtvrtek. Celý den jsme opět lyžovali, ale večer byla diskotéka. Tu jsme si všichni užili a oblékli se do těch nejbláznivějších masek. Vlastně to ani nebyly masky, jen kousky oblečení co jsme našli v našich kufrech. Zvláště dva kluci, kteří si oblékli holčičí oblečení. Pár fotek můžete vidět i na mém Facebooku - stále ale platí pravidlo, že žádosti od cizích lidí nepřijímám !
Já jsem tedy vůbec netančila ( no dobře, pět vteřin a to jen proto, že si pro mě přišel jeden kluk ), ale nevadilo mi to. S klukama jsme vypili sedm konvic čaje. Možná mám někde fotku těch konvic, ale nevím. Já jsem vlastně ani masku neměla, jen mě spolužačky trochu namalovaly a vzala jsem si náušnice, které normálně nenosím.
Ve čtvrtek jsme také při poledním a večerním klidu nejvíce ,blbli'. Učitelé z nás byli na prášky, vážně. Jednu z učitelek chytla migréna a já nevím co ještě.
U našeho pokoje byl i hasicí přístroj - minimax. Nám samozřejmě spadl na zem, štěstí, že se neotevřel.
Při zpáteční cestě jsme se stavili v Tescu v Prostějově a trochu tam nakupovali. Spolužák mi dluží 62 Kč ! -,-
Každopádně na tento lyžák jen tak nezapomenu, však je jediný a i poslední na základní škole. Škoda jen, že nemíváme společné výlety na konci školního roku - myslím tím celý ročník. Bylo by to lepší.
Děkuji tímto všem, kteří se mnou na lyžáku byli a zároveň gratuluji Vám, že jste se dostali až sem. ♥
Také se omlouvám za pravopisné chybky, jsem nemocná a nemám moc náladu na blog ..
Ikonku výše vyrobila Týnuše.

Týden beze mě aneb lyžařský kurz ♥

15. ledna 2015 v 16:16 | Cleopatra
Ahooj bobánci ! ♥
Někteří z Vás už asi ví, že jedu na lyžařský výcvikový kurz do Beskyd. Jedu tam společně s celým ročníkem na naší škole. Už se samozřejmě nemůžu dočkat. :3 Budu tam od neděle, 18.1., do soboty 24.1. Přijedu vlastně v sobotu brzy ráno, ale odpoledne slavíme narozeninovou oslavu, tudíž tu vůbec nebudu a navíc si musím vybalit věci.
Články přednastavím, tudíž se můžete tvářit jako bych tu byla. Aspoň tu nebude pusto a prázdno.
Soutěž o nejkrásnější blogerku bude samozřejmě nadále pokračovat, vyhodnocení napíšu po mém příjezdu. Doufám, že to nevadí.
Nevím co k tomu víc říct, snad jen .. mějte se tu hezky, těšte se na články, navštěvujte to tu a já se brzy vrátím ! ♥ :'3
-
Ikonku výše vyrobila Týnuše. Připomíná mi mě a mé blonďaté spolužačky. :3

První týden po vánočních prázdninách ..♥

10. ledna 2015 v 21:34 | Cleopatra
Prosím blogerky, kterým jsem psala na blog ohledně Miss 2015, ať odepíší do zítřka, jinak nebudou do soutěže zařazeny !
Ahooj ! ♥
Mooc se omlouvám, že jsem tu od středy nebyla, ale opravdu jsem neměla čas. V tomto článku bych Vám ráda napsala o mém prvním týdnu ve škole po Vánocích ..
Pondělí - Ve škole masakr, bylo toho na mě opravdu moc. Můj mozek byl na režimu ,Nevím, nechápu, neučím se'. Asi neznáte můj mozek, ale on si opravdu dělá co chce, zvláště po prázdninách. -,-
Úterý - To už ušlo, žádné zkoušení, ze zeměpisu a němčiny mi vychází jednička, takže super. ^^ Bohužel za týden máme třídní schůzky, takže dobrý no ..
Středa - Sice jsme měli krátké vyučování, ale odpoledne jsem si vyrazila s mými kamarádkami a spolužákem do nedalekého ski-areálu. Bylo nás celkem šest, z toho tři jezdili na snowboardu. Středu jsem si na maximum užila, ve škole jsme v pracovních činnostech kuchtily ovocný salát - učitelka nás pochválila, takže bezva. :3 ( tak co chcete pokazit na krájení ovoce že :'D )
Čtvrtek - Odpadlo nám odpolední vyučování, takže jsem byla o tři hodiny dříve doma, whohoo. ♥ I tak jsme měli povánoční úklid, takže jsem nestíhala - už nemáme stromeček, béé. :'(
Pátek - Přiznávám, na počítač se mi vůbec nechtělo .. Ještě se měnil zasedací pořádek u nás ve třídě, takže sedím úplně v poslední řadě. -,-
Sobota ( dnešek ) - Byla jsem s rodinou na nákupech. Chtěla jsem si koupit Maddie, ale neměli ji. Pak jsem narazila na Cedar, ale mamka mi prostě zakázala kupovat si EAH panenky - řekla, ať si ji klidně koupím, ale nebudu dostávat kapesné. Tak jsem běžela k pokladně, ale ona pak změnila názor, takže ji nakonec nemám. :'( -,- To mě doost vytočilo. Pokusím se jí to ještě rozmluvit, ale nevím. Tak samozřejmě chci další MH-ky, ale ty ještě v Americe nevyšly a nebo jsou jen pro SDCC - například Manny a Iris. Fakt jsem táák naštvaná, že to je až neuvěřitelný. -,- No nic, nebudu Vám sem psát své pocity. Nakonec jsem si ale koupila bubble tea od BubbleStation - mango s bílou broskví a praskajícími mango kuličkami - a to mě trošku uspokojilo ..
Neděle - Asi budu ležet doma a rozmlouvat mamce ty everky ..
-
https://33.media.tumblr.com/5f7e87bd4f91b30b43a3fc98c536acac/tumblr_mqdfbxLEFP1svgd29o1_500.gif
Miluji ji se vším všudy. ♥ Tím vším, čím si prošla .. a pak se zvedla a řekla si "Nemůžu být taková, jsem vzor pro miliony dívek, jdu dál, život stojí za to !". Ona mi dodává sílu, odvahu, sebevědomí. Obdivuji ji za to. Její písně jsou zpívány od srdce, její zprávy na Twitteru mě vždy potěší. Ona si svých fanoušků opravdu váží .. Demi, stay strong ! ♥

New Year 2015 is here ! ♥ :3

1. ledna 2015 v 0:01 | Cleopatra

HAPPY NEW YEAR 2015 ! ♥

-Takže ano, je to tu ! Ten úžasný den, na který jsme všichni čekali ! Silvestr už je za námi .. a přichází 1. leden 2015 ! :3 Dali jste si nějaké předsevzetí ? Já ano. ♥ Už se na nový rok těším, a doufám, že bude lepší než tento.
V tomto minulém roce jsem poznala úžasnou blogerku a moji bloger sister - RoyalRebel, nasbírala 14 Monster High a 3 Ever After High panenky, byla na vysněné dovolené v Beskydech a mnohem více. :3
A co chci uskutečnit letos ? Určitě se konečně potkat s RoyalRebel, zavést pravidelné srazy MH a EAH blogerek ( upřesním to někdy v dubnu ), se třídou se chystám na první lyžařský kurz ( ♥ ), pojedu na hory s mými bratránky, oslavím 13-té narozeniny, naučím se konečně ty prokleté designy, .. Já už ani nevím. :'D
-
Čísla z minulého roku:
Počet článků: 352
Největší návštěvní den: 216 ( 30.12.2014 )
Celková návštěvnost: cca 16 034
Mé panenky MH: 14ks
Mé panenky EAH: 3ks
Můj věk: 12 let
Počet Bubbleology: 5ks
Počet BubbleStation: 2ks
Počet přečtených knih: cca 20ks
Počet nových blogových kamarádek: cca 6
-
Tak jsi Nový rok užijte a zatím páá ! ♥
-
( by andiegraphic.blog.cz )

Vyhodnocení dotazníku o mém blogu ♥

28. prosince 2014 v 6:01 | Cleopatra

Ahooj ! ♥
Dnes tu máme výsledky dotazníku o mém blogu. Zúčastnilo se a odpovědi vyplnilo 15 lidí. :3 Děkuji za tento počet !
-

Štědrý den je tu ! ♥

24. prosince 2014 v 6:42 | Cleopatra
( andiegraphic.blog.cz )
-
Ano, je to tu ! ♥ Ten nejlepší den v roce, ještě lepší než mé narozeniny. :'D Taky jste se nemohli dočkat a odpočítávali dny, hodiny, minuty a i vteřiny do Vánoc ? :3 Já jsem se dnes v noci vzbudila, koukla jsem se na mobil a tam jen 1 minuta do Štědrého dne ! Tak jsem vzbudila celou rodinu a křičela o půlnoci, že za minutu je Štědrý den. :D Samozřejmě se na mě rozzlobili a hned zalezli zpátky do postele. xD Se jim ani nedivím, ani mi nedošlo, jak je to trapné. Doufám, že to nevzbudila celou ulici. -,- To by mě asi starosta přizabil. :'D No nic, užijte si dnešní den a počítejte s tím, že tu moc nebudu. ♥
Pááá ! :3

Dotazník o mém blogu

18. prosince 2014 v 17:34 | Cleopatra
Ahooj ! ♥
Díky Torinčině dotazníku mě napadlo, že bych i já mohla vytvořit dotazník. Dotazník je o mém blogu a je trošičku ,delší'. Doufám, že ho vyplní co nejvíce lidí a asi v pondělí bych udělala vyhodnocení. Páá ! ♥
-
-
By cherryn - tak dokonalé fotky a to je z Česka ! :'O Neříkám, že Vaše fotky nejsou hezké, to samozřejmě jsou, ale takovéto fotky fotí sběratelé z Ameriky a jiných zemí ! To mě opravdu dostalo ! :'D

Instagram is here ! ♥ :33

30. listopadu 2014 v 16:44 | Cleopatra

Čááuky ! :33
Napadlo mě, že bych si mohla založit Instagram ( sociální síť, kde se sdílejí fotky ) o panenkách a jiných blbostech co vyblejsknu. :D Nejdřív jsem chtěla mít jen osobní IG, ale jelikož se nerada fotím a bylo by to *na houby*, tak jsem se po pár dnech rozhodla udělat IG blogový. Co to bude znamenat ? Hlavně to, že pokud nemáte Instagram, tak to vůbec nevadí, protože mé fotky můžete sledovat i nepřihlášeni. :)
Možná už víte, že mě absolutně nebaví vkládat fotky do článků na blogu. Fotit a tvořit obrázková videa v Movie Makeru to ano, to zbožňuji, ale vkládání fotek na blog to opravdu ne. Takže i proto jsem se rozhodla pro Instagram.
Jen upozorňuji, že fotky budou foceny z mobilu, tudíž nečekejte takovou extra-super kvalitu jak z foťáku. :D
Co si o tomto nápadu myslíte ? Budete mě sledovat na IG ? Máte IG, popř. jak se tam jmenujete ?
-
http://cs624724.vk.me/v624724862/b966/oMs2MwKqrrU.jpg
Fotka od too_clawsome z Instagramu. :33 Má snad všechny nové MH i EAH panenky, např. Gloom and Bloom a Spring Unsprung ! ♥
 
 

Reklama